Prodej maziv a olejů

Maziva

Jste dopravní firma? Provádíte servis osobních nebo nákladních vozidel? Zajistíme vám spolehlivou dodávku značkových olejů a maziv! Provádíme rozvoz vlastní dopravou. Nevíte, jakou značku nebo typ oleje vybrat? Naši zkušení prodejci vám individuálně pomohou s výběrem olejů a maziv pro vaše vozidla či celé strojní provozy. V naší nabídce naleznete motorové oleje, převodové oleje, hydraulické a průmyslové oleje nebo ekologické oleje pro použití v zemědělství a lesnictví. Další info v aktualitách a akcích!

Oleje a maziva renomovaných značek:

 BP  PARAMO

BP

Motorové a převodové oleje pro užitková vozidla a osobní automobily. BP je jedním z největších ropných a petrochemických koncernů na světě. Produkty zaměřené na inovaci a ochranu životního prostředí.

PARAMO

Producent mazacích výrobků a motorových olejů s nízkým obsahem síry pro moderní benzinové a naftové motory. Průmyslových mazací oleje k mazání strojů.

 CASTROL  SHELL

CASTROL

Celosvětový leader v oblasti motorových olejů a maziv. Maziva pro osobní a nákladní vozidla včetně zemědělských strojů a průmyslové výroby.

SHELL

Špičkové oleje a maziva představující spolehlivou a hospodárnou volbu. Výrobky společnosti Shell uspokojují zákazníky na celém světě.

MOBIL

   SLOVNAFTMOL       

MOBIL

ExxonMobil je v současné době největším světovým ropným producentem, zajišťujícím celý proces od těžby ropy až po prodej jejich derivátů. Výrobky ExxonMobil od paliv, přes chemické produkty až po oleje jsou dostupné po celém světě a používají se v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Slovnaft 

Slovnaft Česká republika je vedoucí obchodní společnost v oblasti distribuce motorových paliv a maziv v České republice. Je součástí rafinérsko-petrochemické Skupiny SLOVNAFT patřící do mezinárodní Skupiny MOL. Její součástí je 5 rafinérií na Slovensku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku, stejně jako 1600 čerpacích stanic ve střední a jižní Evropě.